35-210 Rzeszów
ul. Króla Augusta 34 

+48 667 192 661
+48 506 910 747

Meble na wymiar

Tworzymy rozwiązania unikalne, niepowtarzalne, powstające z myślą o konkretnych potrzebach i określonych gustach naszych Klientów.

Przygotowujemy meble na wymiar, które jak dostrzegliśmy, cieszą się coraz większą popularnością. Projektowanie mebli stanowi jedną z fundamentalnych usług naszej pracowni i wkładamy w to ogrom zaangażowania oraz całą pasję, jaką posiadamy w tworzeniu efektownych komponentów do wystroju pomieszczeń. Przygotowujemy meble kuchenne, do sypialni, do salonu, a nawet podejmujemy się aranżacji biura.

Zlecone nam usługi pozwalają na wykonanie rozwiązań, które spełnią określone potrzeby i będą idealnie wpisywały się w wystrój wnętrza. Mamy odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie, by stworzyć szafy wnękowe, czy meble kuchenne na wymiar w sposób, pozwalający zagospodarować każde pomieszczenie tak, by przyszli użytkownicy mogli poczuć się w nich komfortowo.

Ponadto indywidualnie zaprojektowanie szafy wnękowe, szafki, komody, wyspy kuchenne oraz wiele innych komponentów sprawia, że wnętrze staje się bardziej oryginalne i wygodne, a nawet małe mieszkanie może okazać się w pełni funkcjonalne. Posiadamy duże doświadczenia w projektowaniu nowoczesnych mebli z połączenia drewna naturalnego oraz kamienia.

Wykonujemy między innymi meble:

kuchenne i łazienkowe,

do sypialni oraz salonu,

biurowe,

restauracyjne,

sklepowe (lady, regały, recepcje),

do garderoby (oraz szafy wnękowe).


Podejmujemy się realizacji projektów mebli dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Rzeszowa.